Vis meny

Kontakt

 

Melby Snekkerverksted AS
Ellinggardvegen 7
6490 Eide

Tlf: 712 99 920

post@melby.no 

 

Følg oss på Facebook og Instagram!

 

Reklamasjon 
Skulle du oppleve at noe ved trappen ikke svarer til dine forventninger, må du vurdere om det utgjør en mangel som kan reklameres på. Ved leveransen får du med en konvolutt med fremgangsmåte og reklamasjonsskjema. Du finner også dette skjemaet ved å trykke her

Reklamasjonsskjemaet sendes til reklamasjon@melby.no

Nøkkelpersoner

Bjørn Melby

Daglig leder

712 99 920

bjorn@melby.no

Birgit Dyrhaug

Salg- og markedsansvarlig

94877562

birgit@melby.no

Sigrun Silseth

Kontorleder

712 99 920

sigrun@melby.no

Frank Rune Nerland

Konstruktør

40036644

frank@melby.no

Stein Olav Ødegård

Logistikk og vedlikeholdsansvarlig

40036645

steinolav@melby.no

Norbert Wilczek

Kontorleder Tyskland

+49 / 0160 / 92874109

info@melby-treppen.de

Caroline Harstad

Interiørarkitekt/ møbeldesigner

92617607

caroline@melby.no

Tommy Sætre

Konstruktør

488 84 677

tommy@melby.no